RAJD BITCOIN’A MOŻE PRZYSPIESZYĆ DO 12,000 DOLARÓW, JEŚLI PRZEKROCZY ON KLUCZOWY POZIOM.

  • Cena Bitcoina w końcu przekroczyła 11 000 USD po długim okresie konsolidacji około 10 700 USD.
  • Posunięcie to stanowi przedłużenie rozmachu, jaki został nadany w związku z informacją o planie zakupu BTC za 50 milionów dolarów.
  • Analitycy i inwestorzy potraktowali tę wiadomość jako znak, że firmy zaczynają powszechnie gromadzić BTC jako aktywa rezerwowe.
  • Jako taki, odnowił byczy sentyment i, jak widać dzisiaj, pomógł zwiększyć techniczną perspektywę Bitcoina.
  • Jeden z analityków bacznie obserwuje reakcję Bitcoina na jeden z głównych oporów technicznych.
  • Zauważa, że przerwa nad nim może katapultować BTC do 12.000 dolarów.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Bitcoin i cały rynek krypto walutowy znalazły się w fazie konsolidacji.

Niewiele zrobiło to, aby zaoferować wgląd w to, gdzie rynek będzie się dalej rozwijał i mocno uderzyło w nastroje inwestorów.

Zmienia się to jednak, ponieważ wczorajsza wiadomość o Square zmieniła trajektorię BTC.

Jeden z analityków zauważył, że 11 150 dolarów jest kluczowym poziomem, który należy uważnie obserwować w najbliższym czasie. Postuluje on, że przekroczenie tego poziomu może wystarczyć do wysłania BTC lecącego do 12.000 dolarów.

BITCOIN PRZEPYCHA $11,000, PONIEWAŻ PRESJA SPRZEDAŻY ROZPRASZA SIĘ

W momencie pisania, Bitcoin Storm handluje nieco poniżej 2% po obecnej cenie 11.090 dolarów. Oznacza to ogromny wzrost w stosunku do ostatnich zaniżonych cen o 10.600 dolarów, które zostały ustalone zaledwie kilka dni temu.

W poprzednich tygodniach BTC rozpadło się na region o niższej cenie 11.000 dolarów, jednak każde stuknięcie w cenę 11.200 dolarów spowodowało daleko idące korekty.

Tym razem może być inaczej, ponieważ fundamentalne zmiany w dużej mierze popierają ten ruch.

Jeśli byki chcą zachować kontrolę nad aktywem, konieczne jest przełamanie tego oporu i umożliwienie mu ustanowienia bezpiecznego zaplecza powyżej 11.000 dolarów.

ANALITYK: OTO JAK WYSOKIE BTC MOŻE WZROSNĄĆ, JEŚLI ZŁAMIE 11.150 DOLARÓW

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat obecnej perspektywy technicznej Bitcoina, jeden z analityków wyjaśnił, że uważnie obserwuje przerwę powyżej 11 150 dolarów. Uważa on, że to wystarczy, aby wysłać go prosto do 12.000 dolarów.

„Bitcoin: Bardzo prosta, prosta analiza. Trzymanie powyżej $10,700 jest korzystne dla dalszego rozmachu w górę. Kluczowy wyłącznik to 11.150 dolarów. Jeśli się złamie, spodziewam się przyspieszenia w kierunku 12 000 dolarów.“

Altcoiny już zaczynają wykazywać oznaki siły, gdy BTC pcha się wyżej. Gdzie będzie następny trend na rynku, zależy od reakcji Bitcoinów na ten poziom.