Calistogafamilycenter

RAJD BITCOIN’A MOŻE PRZYSPIESZYĆ DO 12,000 DOLARÓW, JEŚLI PRZEKROCZY ON KLUCZOWY POZIOM.

  • Cena Bitcoina w końcu przekroczyła 11 000 USD po długim okresie konsolidacji około 10 700 USD.
  • Posunięcie to stanowi przedłużenie rozmachu, jaki został nadany w związku z informacją o planie zakupu BTC za 50 milionów dolarów.
  • Analitycy i inwestorzy potraktowali tę wiadomość jako znak, że firmy zaczynają powszechnie gromadzić BTC jako aktywa rezerwowe.
  • Jako taki, odnowił byczy sentyment i, jak widać dzisiaj, pomógł zwiększyć techniczną perspektywę Bitcoina.
  • Jeden z analityków bacznie obserwuje reakcję Bitcoina na jeden z głównych oporów technicznych.
  • Zauważa, że przerwa nad nim może katapultować BTC do 12.000 dolarów.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Bitcoin i cały rynek krypto walutowy znalazły się w fazie konsolidacji.

Niewiele zrobiło to, aby zaoferować wgląd w to, gdzie rynek będzie się dalej rozwijał i mocno uderzyło w nastroje inwestorów.

Zmienia się to jednak, ponieważ wczorajsza wiadomość o Square zmieniła trajektorię BTC.

Jeden z analityków zauważył, że 11 150 dolarów jest kluczowym poziomem, który należy uważnie obserwować w najbliższym czasie. Postuluje on, że przekroczenie tego poziomu może wystarczyć do wysłania BTC lecącego do 12.000 dolarów.

BITCOIN PRZEPYCHA $11,000, PONIEWAŻ PRESJA SPRZEDAŻY ROZPRASZA SIĘ

W momencie pisania, Bitcoin Storm handluje nieco poniżej 2% po obecnej cenie 11.090 dolarów. Oznacza to ogromny wzrost w stosunku do ostatnich zaniżonych cen o 10.600 dolarów, które zostały ustalone zaledwie kilka dni temu.

W poprzednich tygodniach BTC rozpadło się na region o niższej cenie 11.000 dolarów, jednak każde stuknięcie w cenę 11.200 dolarów spowodowało daleko idące korekty.

Tym razem może być inaczej, ponieważ fundamentalne zmiany w dużej mierze popierają ten ruch.

Jeśli byki chcą zachować kontrolę nad aktywem, konieczne jest przełamanie tego oporu i umożliwienie mu ustanowienia bezpiecznego zaplecza powyżej 11.000 dolarów.

ANALITYK: OTO JAK WYSOKIE BTC MOŻE WZROSNĄĆ, JEŚLI ZŁAMIE 11.150 DOLARÓW

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat obecnej perspektywy technicznej Bitcoina, jeden z analityków wyjaśnił, że uważnie obserwuje przerwę powyżej 11 150 dolarów. Uważa on, że to wystarczy, aby wysłać go prosto do 12.000 dolarów.

„Bitcoin: Bardzo prosta, prosta analiza. Trzymanie powyżej $10,700 jest korzystne dla dalszego rozmachu w górę. Kluczowy wyłącznik to 11.150 dolarów. Jeśli się złamie, spodziewam się przyspieszenia w kierunku 12 000 dolarów.“

Altcoiny już zaczynają wykazywać oznaki siły, gdy BTC pcha się wyżej. Gdzie będzie następny trend na rynku, zależy od reakcji Bitcoinów na ten poziom.

Comments are closed.